Cartoons uit ZorgKrant.nl

 
Gedurende de afgelopen acht jaar (2011 t/m 2019) heeft Fred Boer wekelijks belangeloos een cartoon bijgedragen aan een nieuwsbericht van ZorgKrant.nl. De titel van het bijbehorende nieuwsbericht staat in de cartoon. Fred is inmiddels met pensioen. Hieronder vindt u een archief van zijn laatste cartoons voor ZorgKrant.nl. 

Kopiëren is beperkt toegestaan. Wilt u cartoons gebruiken? Neem dan contact op met de tekenaar, Fred Boer.

Klik hier voor meer info m.b.t. Fred Boer   

Nieuwsflits

Gezellige kerstdagen en een goed, vreedzaam 2026

De redactie van de Zorgkrant wenst alle lezers en belangstellenden een paar gezellige kerstdagen en een goed, succesvol, maar vooral een gezond 2026 !

Nieuws van partners

Digitale zorg vraagt om goede datasecurity

Online klantportalen, smartphone-apps en slimme e-healthtoepassingen spelen een steeds grotere rol in de moderne zorgverlening. 

ZorgKrant.nl via e-mail ...

Ontvang wekelijks op Zondag een overzicht met alle nieuwsberichten van de afgelopen week!

ZorgKrant.nl is een service van de
stichting Care Net Holland (CNH).

CNH logo

Bezoek de CNH website voor meer info ...

Uw nieuws & ZorgKrant.nl

(gratis) nieuwspartner worden?


Klik hier voor meer informatie!