Cartoons uit ZorgKrant.nl
Gedurende de afgelopen acht jaar (2011 t/m 2019) heeft Fred Boer wekelijks belangeloos een cartoon bijgedragen aan een nieuwsbericht van ZorgKrant.nl. De titel van het bijbehorende nieuwsbericht staat in de cartoon. Fred is inmiddels met pensioen. Hieronder vindt u een archief van zijn laatste cartoons voor ZorgKrant.nl.
Kopiëren is beperkt toegestaan. Wilt u cartoons gebruiken? Neem dan contact op met de tekenaar, Fred Boer.
De bureaucratie in de zorg is doorgeslagen, dit terwijl zorgverleners ruimte en vertrouwen nodig hebben om de goede dingen te doen
De overgang van loondienst naar zelfstandig maatschapslid binnen een ziekenhuis is voor veel medisch specialisten een belangrijke carrièrestap.