Cartoons uit ZorgKrant.nl
Gedurende de afgelopen acht jaar (2011 t/m 2019) heeft Fred Boer wekelijks belangeloos een cartoon bijgedragen aan een nieuwsbericht van ZorgKrant.nl. De titel van het bijbehorende nieuwsbericht staat in de cartoon. Fred is inmiddels met pensioen. Hieronder vindt u een archief van zijn laatste cartoons voor ZorgKrant.nl.
Kopiëren is beperkt toegestaan. Wilt u cartoons gebruiken? Neem dan contact op met de tekenaar, Fred Boer.
In de monsters van patiënten die de huisarts bezochten met een griepachtig ziektebeeld, werd in de afgelopen week het griepvirus (influenzavirus) het meest aangetoond
Binnen veel zorgcontexten spelen thema’s als slaaptekort, onrust en stress een belangrijke rol. Verzwaringsdekens worden steeds vaker gebruikt als ondersteunend hulpmiddel bij ontspanning en nachtrust. Wat is het precies, en waar liggen de toepassingsmogelijkheden?