Cartoons uit ZorgKrant.nl

 
Gedurende de afgelopen acht jaar (2011 t/m 2019) heeft Fred Boer wekelijks belangeloos een cartoon bijgedragen aan een nieuwsbericht van ZorgKrant.nl. De titel van het bijbehorende nieuwsbericht staat in de cartoon. Fred is inmiddels met pensioen. Hieronder vindt u een archief van zijn laatste cartoons voor ZorgKrant.nl. 

Kopiëren is beperkt toegestaan. Wilt u cartoons gebruiken? Neem dan contact op met de tekenaar, Fred Boer.

Klik hier voor meer info m.b.t. Fred Boer   

Nieuwsflits

Transfusies veiliger voor chronische patiënten door nieuwe DNA-bloedgroepentest

De nieuwe zogenoemde bloedgroep-array is getest op 7.000 bloedmonsters uit zeven landen, in drie verschillende laboratoria (in Nederland, de UK en de VS)

Nieuws van partners

Veilig online werken vanuit huis

Tijdens de coronacrisis werken ook veel zorgprofessionals thuis. Het personeel dat normaal gesproken op kantoor werkt, doet hun werk nu vanuit huis.

ZorgKrant.nl via e-mail ...

Ontvang wekelijks op Zondag een overzicht met alle nieuwsberichten van de afgelopen week!

ZorgKrant.nl is een service van de
stichting Care Net Holland (CNH).

CNH logo

Bezoek de CNH website voor meer info ...

Uw nieuws & ZorgKrant.nl

(gratis) nieuwspartner worden?


Klik hier voor meer informatie!