Cartoons uit ZorgKrant.nl
Gedurende de afgelopen acht jaar (2011 t/m 2019) heeft Fred Boer wekelijks belangeloos een cartoon bijgedragen aan een nieuwsbericht van ZorgKrant.nl. De titel van het bijbehorende nieuwsbericht staat in de cartoon. Fred is inmiddels met pensioen. Hieronder vindt u een archief van zijn laatste cartoons voor ZorgKrant.nl.
Kopiëren is beperkt toegestaan. Wilt u cartoons gebruiken? Neem dan contact op met de tekenaar, Fred Boer.
Voor het eerst is aangetoond dat deze therapie echt werkt en veilig is voor patiënten met ernstige erfelijke zwellingsziekte
In ieder Nederlands gezin is er wel een medicijnkast of iets dat er op lijkt. Wat is nu het meest noodzakelijke om thuis te hebben voor die onverhoopte problemen?