Cartoons uit ZorgKrant.nl

 
Gedurende de afgelopen acht jaar (2011 t/m 2019) heeft Fred Boer wekelijks belangeloos een cartoon bijgedragen aan een nieuwsbericht van ZorgKrant.nl. De titel van het bijbehorende nieuwsbericht staat in de cartoon. Fred is inmiddels met pensioen. Hieronder vindt u een archief van zijn laatste cartoons voor ZorgKrant.nl. 

Kopiëren is beperkt toegestaan. Wilt u cartoons gebruiken? Neem dan contact op met de tekenaar, Fred Boer.

Klik hier voor meer info m.b.t. Fred Boer   

Nieuwsflits

Het Radboudumc draagt bij aan onderzoek naar ontwikkelingsstoornissen

Van de bijna 7000 zeldzame ziekten gaan er veel gepaard met een ontwikkelingsstoornis, waarvan ongeveer 80 procent een genetische oorzaak heeft

Nieuws van partners

Mentale gezondheid en je verzekering: regel het goed voor jezelf

Als je niet lekker in je vel zit, somber bent of tegen een burn-out aanloopt, staat je hoofd er totaal niet naar om in ingewikkelde polisvoorwaarden te duiken.

ZorgKrant.nl via e-mail ...

Ontvang wekelijks op Zondag een overzicht met alle nieuwsberichten van de afgelopen week!

ZorgKrant.nl is een service van de
stichting Care Net Holland (CNH).

CNH logo

Bezoek de CNH website voor meer info ...

Uw nieuws & ZorgKrant.nl

(gratis) nieuwspartner worden?


Klik hier voor meer informatie!