Cartoons uit ZorgKrant.nl
Gedurende de afgelopen acht jaar (2011 t/m 2019) heeft Fred Boer wekelijks belangeloos een cartoon bijgedragen aan een nieuwsbericht van ZorgKrant.nl. De titel van het bijbehorende nieuwsbericht staat in de cartoon. Fred is inmiddels met pensioen. Hieronder vindt u een archief van zijn laatste cartoons voor ZorgKrant.nl.
Kopiëren is beperkt toegestaan. Wilt u cartoons gebruiken? Neem dan contact op met de tekenaar, Fred Boer.
De kliniek behandelt patiënten met long-COVID. Volgens de inspectie voldoen deze behandelingen op meerdere punten niet aan de normen voor goede zorg
Het menselijk lichaam bestaat uit heel veel verschillende onderdelen. Van cellen en weefsels tot spieren en botten. De opbouw van het menselijk lichaam is complex.