Gedurende de afgelopen acht jaar (2011 t/m 2019) heeft Fred Boer wekelijks belangeloos een cartoon bijgedragen aan een nieuwsbericht van ZorgKrant.nl. De titel van het bijbehorende nieuwsbericht staat in de cartoon. Fred is inmiddels met pensioen. Hieronder vindt u een archief van zijn laatste cartoons voor ZorgKrant.nl.
Kopiëren is beperkt toegestaan. Wilt u cartoons gebruiken? Neem dan contact op met de tekenaar, Fred Boer.
Overleving neemt gemiddeld toe met bijna 1% per jaar. Dat betekent dat elk jaar ongeveer 1.000 kankerpatiënten meer de ziekte overleven
Als je online zoekt op werken in de zorg, dan vind je waarschijnlijk veel artikelen waarin wordt gesteld dat werken in de zorg aantrekkelijk is.