Cartoons uit ZorgKrant.nl
Gedurende de afgelopen acht jaar (2011 t/m 2019) heeft Fred Boer wekelijks belangeloos een cartoon bijgedragen aan een nieuwsbericht van ZorgKrant.nl. De titel van het bijbehorende nieuwsbericht staat in de cartoon. Fred is inmiddels met pensioen. Hieronder vindt u een archief van zijn laatste cartoons voor ZorgKrant.nl.
Kopiëren is beperkt toegestaan. Wilt u cartoons gebruiken? Neem dan contact op met de tekenaar, Fred Boer.
Wanneer patiënten een verhoogd risico hebben op deze aandoeningen, is het vernieuwde advies om Litfulo alleen voor te schrijven als er geen goed alternatief beschikbaar is
Niet iedereen weet het, maar de huid is een orgaan, net zoals je hart, je longen en je lever. De huid beschermt je lichaam tegen allerlei gevaren zoals warmte en kou, maar ook beschadiging van kwetsbare delen van het lichaam.