De verwachting is dat het genoemde product in de week van 22 juni 2018 weer voldoende voorradig zal zijn voor groothandelaren of apothekers

In verband met een tekort van Tambocor injectievloeistof, mogen fabrikanten, groothandelaren en apotheekhoudenden tijdelijk alternatieven, afkomstig uit andere EU-lidstaten afleveren aan artsen.

Zij hoeven daardoor geen individuele toestemming vooraf meer te vragen bij de inspectie en ook geen artsenverklaringenadministratie meer bij te houden.

Het gaat alleen om alternatieven met dezelfde stof, sterkte en toedieningsvorm voor:
Tambocor, injectievloeistof 10 mg/ml (RVG 10099)

Toestemming is tijdelijk
De verwachting is dat het genoemde product in de week van 22 juni 2018 weer voldoende voorradig zal zijn voor groothandelaren of apothekers om in de behoeften van patiënten te kunnen voorzien. De toestemming van de IGJ loopt daarom tot die datum.

Zie voor meer informatie en voorwaarden publicatie 33072 in de Staatscourant.

 

Aanvullende info ...

Raadpleeg de bron en/of aanbieder voor meer informatie over dit bericht. Nieuws kan veranderen, fouten of onjuistheden omvatten. Lees ook onze disclaimer en rapporteer a.u.b. berichten, reacties en/of beeld die ingaan tegen onze voorwaarden.

Klik op de onderstaande tags voor relevante berichten, indien aanwezig ...

Fotograaf of fotobureau: : INGImages
Bron bij dit artikel: : IGJ
Wat is de URL bij deze bron?: https://www.igj.nl/actueel/nieuws/2018/06/12/aflevering-alternatieven-voor-tambocor-injectievloeistof-tijdelijk-toegestaan
Originele titel: Aflevering alternatieven voor Tambocor injectievloeistof tijdelijk toegestaan
Doelgroep: Zorgprofessionals
Datum: 2018-06-12


Volg het nieuws ook via...

 

facebook Facebook

twitter Twitter

rss RSS

mail E-mail nieuwsbrief

 ZorgKrant.nl binnen Twitter.com